+48 797 415 419

Certyfikaty


Z dumą informujemy Państwa, iż nasze starania, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne zostały uwieńczone sukcesem.  Firma Eujob Sp. z o.o. otrzymała certyfikaty:

  • Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015
  • Systemu Zarządzania Środowiskowego wg normy ISO 14001:2015
  • Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg normy PN-N 45001:2018

Certyfikaty te zostały wydane przez polską jednostkę certyfikującą PIHZ Certyfikacja, posiadającą akredytację PCA. Uzyskane certyfikaty są zwieńczeniem działań rozpoczętych w sierpniu 2009 roku, związanych z wdrożeniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania w naszej firmie. Przez następne lata nasza firma uzyskiwała kolejne akredytacje, a od grudnia 2016 możemy także  szczycić się posiadaniem Certyfikatu z zakresu BHP.

Funkcjonowanie w ramach Systemu Zarządzania Jakością, wdrożonego w oparciu o międzynarodowy standard ISO 9001:2015 ma na celu zagwarantowanie, iż realizowane przez nas działania, związane z wykonywaniem przez nas usług będą spełniały wszystkie wymagania stawiane nam przez klientów. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby zawsze uzyskiwać ich pełne zadowolenie z naszej pracy. Uważamy, że wdrożenie tego systemu dało solidne podstawy do ciągłego rozwoju organizacyjnego, co w naturalny sposób pozytywnie przekłada się na realizację oczekiwań wszystkich zainteresowanych podmiotów

Jednocześnie jesteśmy świadomi wpływu naszej firmy na środowisko naturalne. Wierzymy przy tym, że umiejętność systemowego zarządzania wpływem naszej firmy na środowisko naturalne nie kłóci się ze skutecznością działań, do realizacji których zostaliśmy powołani.

Wdrożenie i funkcjonowanie w ramach Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015 pozwala nam na lepsze zrozumienie relacji między naszą pracą a środowiskiem naturalnym. Dzięki odpowiednim procedurom chcemy odpowiedzialnie korzystać ze środowiska, którego elementem przecież jesteśmy, tego samego sposobu myślenia wymagając od naszych podwykonawców.

Wprowadzenie normy PN-N 45001:2018 miało na celu zniwelowanie ewentualnych wypadków przy pracy, zapobieganie im dzięki unikaniu zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych a co najważniejsze na podniesieniu komfortu pracy pracowników.

Nie mamy jednakże zamiaru spocząć na laurach, Uzyskanie certyfikatów ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015 oraz PN-N 45001:2018 nie jest końcem naszych starań w zakresie podnoszenia jakości realizowanych usług oraz zmniejszania negatywnego wpływu naszej firmy na środowisko. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż to dopiero początek drogi dążenia do doskonałości, wobec czego pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi od naszych współpracowników.

Niniejszym, mamy przyjemność powiadomić, iż dołączyliśmy do grona British Polish Chamber of Commerce (poniżej link).

www.bpcc.org.pl
Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej?

Odpowidamay na wszystkie pytania w najkrótszym możliwie terminie. Jesteśmy też cały czas dostępni pod nr telefonu: +48 797 415 419

Dane tele-adresowe

EUJOB Sp. z o.o. ul. Lipnowska 20, 66-530 Niegosław

+48 797 415 419

info@eujob.pl

Nasi partnerzy
  • BWG quality & Innovation
  • HANSA HEEMANN
  • KAEFER
  • BTS-Service
  • MEYER WERFT
  • A.DOHRN & A.TIMM
Dokumenty aplikacyjne

CV, list motywacyjny, certyfikaty, związane z danym procesem rekrutacyjnym oraz z rejestracją w bazie danych prosimy przesyłać na adres mailowy:

+48 797 415 419

Polityka prywatności
Top